:: zaloguj się lub załóż konto.

:: Użytkownicy
Witaj przybyszu

Rejestracja jest całkowicie niezobowiązująca i umożliwia dostęp do wszystkich obszarów tej strony.
Dołącz do Nas!
Użytkownik:


Hasło:


Zapamiętaj mnie

Użytkownicy:  Redakcja
Brak połšczenia  orth  
Brak połšczenia  lupus  
Brak połšczenia  end  
Brak połšczenia  pawel1  
:: Statystyki Gier
Wszystkich Gier - 74
Kategorie Gier - 11
Zasoby - 67,69092 Mb
Pobrań - 339
Pobrano - 957,36138 Mb
:: projektowanie ogrodów śląsk :: zakładanie ogrodów śląsk
   :: Zeppelin: Giants of the Sky
   :: Tytuł: Zeppelin: Giants of the Sky     :: Rodzaj gry: Strategiczne     :: Rok wydania gry: 1994     :: Data dodania: 08-10-2013  
:: Zeppelin: Giants of the Sky

:: Producent: Ikarion
:: Wydawca: Microprose
:: Rok produkcji: 1994
:: Format: Pełna wersja dyskietkowa
:: Rozmiar pliku: 3,4 MB
:: Kody i tipsypobierz tę gręZeppelin: Giants of the Sky to dobry przykład na to, że gra ekonomiczna może skupić się nawet na najbardziej dziwnym temacie. W produkcie niemieckiej firmy Ikarion Software przyjdzie nam bowiem stworzyć firmę transportową w oparciu o popularne w pierwszych latach XX wieku sterowce.

Pierwsze co rzuca się w oczy po uruchomieniu Zeppelin: Giants of the Sky to niekonwencjonalne podejście do oprawy wizualnej, w całości wykonanej w kolorze sepii. Jeśli dodamy do tego gustowne fotografie sprzed przeszło stu lat, gotyckie czcionki i muzykę stylizowaną na epokę międzywojenną to otrzymamy jedyny w swoim rodzaju produkt, który wygląda i brzmi tak, jakby faktycznie stworzono go na początku XX wieku. Na uwagę zwraca również czytelny, intuicyjny interfejs oraz prostota obsługi wszystkich elementów decydujących o zarządzaniu firmy. Do Zeppelin: Giants of the Sky można podejść niemal z marszu, mając nikłe pojęcie o grach ekonomicznych.

Oprócz zarabiania pieniędzy w najczystszej formie, w grze napotkamy także inne wątki. Jednym z nich jest udział w specjalnie organizowanych zawodach, pozwalających bić rekordy prędkości i wysokości. Podczas podróży będziemy również spotykać tajemniczą kobietę o imieniu Rosanne, której adorowanie i zaciągnięcie do ołtarza jest jednym z głównych celów gry. Na wielbicieli realiów historycznych czeka cała masa wiadomości, prezentowanych w formie telegramów lub informacji prasowych. Dzięki zawarciu dużego ładunku wiedzy, nie tylko o sterowcach ale i ogólnej sytuacji geopolitycznej w tamtych czasach, Zeppelin: Giants of the Sky nie tylko bawi, ale i uczy.
KODY i TIPSY


:: Nadesłał: end ::       :: Grę zobaczyło: 1066 osób ::   

Zaloguj się aby dodawać komentarze. rejestruj/zaloguj